5% коштів від усіх замовлень буде перераховано на Збройні сили України


На виставці представлено понад 50 моделей готових памятників з Українського та іноземного каменю
Досвід виробництва більше 20 років
Якісне полірування та установка
Письмова гарантія
 
м.Львів вул. Хуторівка 4б (На території нижнього шувару) 
м.Новояворівськ вул.Шептицького 4а
м.Яворів вул. Бурова (навпроти піцерії-КОНТРАБАС)
 
097 693 30 37    -     093 693 30 37

†Запитання. відповіді, та відгуки про нас

Шановні клієнти та відвідувачі сайту, тут ви можете залишити відгуки та пропозиції. Нам дуже важлива думка кожного!

Вікторія
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, яка основа під памʼятник буде надійніше? Дуже подобається основа з бордюром по периметру, але деякі знайомі кажуть, що з часом бордюр відійде від основи, або взагалі відпаде. Дякую.
Світлана
Довго вибирали памятники, не могли визначитись. Але професійність і підхід до клієнта працівника п. Тетяни, яка врахувала всі наші побажання і можливості, пришвидшила рішення щодо вибору памятника саме у цій фірмі. Щиро дякую працівникам за якісну, вчасно виконану роботу.
Зіновій
В цій фірмі замовили 2 памʼятника . Робота 5з 5 . Якісно .швидко і економно . Дякуємо п. Григорію і його працівникам за гарну роботу
Марія
Зупинили свій вибір на цій фірмі і не пошкодували. Тут працюють ввічливі і порядні люди ,знавці своєї справи. Роботу виконали вчасно , якісно і оперативно. Врахували усі наші побажання. Велике дякую Однозначно рекомендую цю фірму.
Любов
Щиро вдячні працівникам цієї фірми за якісну та швидку роботу. Це справжні майстри свої справи. У своїй роботі врахували всі побажання. Робота виконана вчасно та дуже якісно. Жодних зауважень чи непорозуміннь не виникло. Дякуємо за професіоналізм !
Любов
Щиро вдячні працівникам цієї фірми за якісну та швидку роботу. Це справжні майстри свої справи. У своїй роботі врахували всі побажання. Робота виконана вчасно та дуже якісно. Жодних зауважень чи непорозуміннь не виникло. Дякуємо за професіоналізм !
Тетяна
Зупинили свій вибір для замовлення пам’ятника на цій фірмі, і не пошкодували. Робота була виконана ідеально. Жодних проблем, претензій , непорозумінь не виникало. Ввічливі , приємні, особливий підхід до клієнта, та його побажань. Приємно здивувала оперативність. Однозначно порекомендую іншим. Велике вам дякую!
Юлія
Дуже задоволена співпрацею. Якісний продукт, дотримання домовленостей і строків, розуміння потреб клієнта і намагання допомогти- усе на найвищому рівні. Дякую!
Петро Цурак
Притензій до роботи не маю,все було зроблено у домовлені терміни і якісно,з помірними цінами,можу порадити іншим!
Наталія Рекрутів
Дуже вдячні за надані послуги. Роботи по виготовленню та встановленню пам'ятника виконані якісно, у встановлені договором терміни. Враховано всі побажання членів сім'ї. Хочу відзначити тактовний, фаховий підхід до клієнта, враховуючи не просту специфіку замовлення. Раджу звертатись у цю фірму, вдалих Вам замовлень!
Оксана
Скористались акційною пропозицією.Немає прихованих платежів.Чекаємо на встановлення у вересні.
Андрій
Роботою задоволений.Якісна установка!Хороші консультанти доступно і зрозуміло роз'яснюють.
Оксана
широкий вибір кольорової грами каменів.
Ольга
Вибрали подвійний памятник з підхороненням!Якраз акцій ні пропозиції.
Марія
Замовили в п.Георгія,бо хороша людина і порядна.Зробив нам знижку! Ціни на Ш уварі дійсно гуртові!Дякуємо
Тетяна
Гарних і вдячних клієнтів!
Ярослав
Робота виконана вчасно!Рекомендую
Василь
Поставили пам'ятник і забули прикріпити лампадку,Довели через тиждень.
Олена
Роботи гарні.Великий вибір мармуру.4444
Людмила
мала свої зразки.Приїхала на виставку і грамотно склали замовлення.Дякую за допомогу.
Владислав
Хотіли недорогий пам'ятник з крихти,але тут роз'яснили про її недоліки та запропонували ін.Дякуємо, що зекономили наші кошти.
Павло
Знаю цю фірму бо вже давно працюю з ними.Спочатку замовили пам'ятник.Пізніше облицювали сходи мармуром,і в новій квартирі зробили столешню.Так,робота схвалена -з ними це завжди надійно!
Дмитро
Довго вибирати,але результат хороший.Портрети якісні і справжні.
Оксана
Довго ходили по фірмах.Тут обрали бо з повагою ставляться до клієнтів і допомогли фахово обрати!
Оксана
Довго ходили по фірмах.Тут обрали бо з повагою ставляться до клієнтів і допомогли фахово обрати!
Петро
Замовили сходи.Виконання якісне.Буду радити знайомим
Леся
Допомогли з вибором пам'ятника.Результатом задоволені родичі.Дякуємо
Мирослав
хороша установка,великий вибір,рекомендую!
Кирил
Решил вместо стандартного памятника геометричних форм, вибрать классический крест из белого мрамора. Но при єтом поставили задачу сделать гравіровку с орнаментами, а на нижнем постамент нанести речь... Результат действительно отличний!
Володимир
Замовили 2 пам'ятники з граніту. Все виготовили гарно, установили, портрети зроблені дуже гарно! Все сподобалось. Велике дякуємо. І звичайно ціни приємні, підібрали на мій бюджет.
Василь
Хороша робота, вчасно виконали. Прийнятні ціни в по рівні з іншими.
Василь
Задоволені виробом та установкою. Дякую
Ольга
Як з'ясувалося, граніт буває натуральний і штучний, цільний і з кусків..... І є багато фірм де власники часто цим дурять людей. На Шуварі ми опинились випадково і побачили пам'ятники. Зайшли і отримали повну консультацію. Дякую за чесність. Рекомендую
Катя
Подивилась на різних сайтах, зрозуміло, що нічого в цьому не розбираюсь. Порадили родичі. Георгій - виробник і розказав який граніт краще, яким має бути фото, яким має бути фундамент, вибрали декор.... Там скільки інформації, але стративши пів дня я розумію, що фірма робить цю роботу відповідально. Через місяць ми прийняли якісно встановлений пам'ятник. В подарунок дали лампадку. Рекомендую
Петро
Раніше стояв бетонний пам'ятник, вирішили замінити на гранітний, порадили Granitgm уже знайомі. Тут все обговорили, узгодили бюджет і хлопці все зробили. Рекомендую
Світлана
Пам'ятник з натурального граніту. Вибрали, оплатили і вже за місяць встановлено! Рекомендую.
Олег
В наявності на виставці багато взірці, вибрали, а монтувати самостійно. Дали хорошу знижку
Ірина
Чудова якість граніту, допомогли з вибором та проконсультувати. Дякую
Іванна
05.22.2008
Мені в цій фірмі сподобалось все-від підходу до клієнта до кінцевого результату. Дякую вам.
Емілія
04.04.2008
Дякую за реальний сервіс у всьому... Я в захваті
lina
04-02-2001
4444444444
Олексій
19.10.2020
все чітко: вибрав на сайті памятник,зателефонував,зустрілися на виставковому Ш уварі та підтвердив своє замовлення.Через 2 тижні встановили.Якісно, все супер!
Максим
19.09.2020
є гарні вироби на виставці.замовили виготовлення і художні роботи, а самі встановляли. Нам зробили гуртову знижку,Будемо радити...успіху і щедрих замовників!
Святослава
28.07.2020
Щиро дякуємо за гарну роботу!Величезний вибір всього, аж очі розбігаються,Але слухавшись порад консультанта-швидко вибрали під свої вподобання.Буду рекомендувати.
Наталя
11.07.2020
Щиро дякуємо за хороші акційні пропозиції, якщо порівняти з іншими фірмами то це суттєва знижка. Ми замовили пам'ятник та знижку!
Ігор
09.07.2020
замовляли гробівець.Оскільки я будівельник і були різні бачення з приводу монтажу та бетоновки ми дійшли згоди бо було запропоновано дуже якісно та чітко обґрунтовано їхнє бачення +врахували мої побажання! роботою задоволені всі родичі та щамовляємо ще 1,Оскільки тут клієнта чують та розуміють.
Оля
09.06.2020
Гарні пам'ятники, багато готових виробів. Замовляли на гуртовому ринку Шувар, бо там величезний вибір від дешевих до дорогих і ексклюзивних. Роботою задоволена. Дякую
Люба
02.06.2020
замовили тут пам'ятник на Голосіївське кладовище.Домовились до Зелених свят.Роботу виконали гарно і якісно,ще й в подарунок прикріпили лампадку.Дуже дякую і всім буду рекомендувати!
Мар'ян
17.02.2020
виконали роботу вчасно та якісно,буду рекомендувати granitgm.порядна фірма
Мар'ян
17.02.2020
виконали роботу вчасно та якісно,буду рекомендувати granitgm.порядна фірма
Ліля
10.02.2020
Можу рекомендувати.Гарно попрацювали, підібрали той варіант на який я розраховувала,ще й лампадку в подарунок дали.Дуже приємно!
галина
04.02.2020
Одразу зрозуміло, що багато працюють.Приїхала на Шувар, побачила велику кількість пам'ятників на виставці.В каталогах вибір нереально великий, аж очі розбігаються. Але мені дуже гарно все пояснили і допомогли розібратися.Люди дійсно переймаються якістю , видно ,що хочуть, щоб клієнт був задоволений і залишилась краща репутація про фірму.Дякую.Буду радити!
Андрій
22.06.2018
Хороша фірма, мають багато роботи цінують клієнтів і доступно пояснюють. Виявляється там багато моментів по установці і з розмірами гранітних пам'ятників. Доступно роз'яснили і дочекався виконання. якісна робота, і розмір гарний. Пам'ятайте, що нема стандартів у розмірах, а то би заплатив ті самі гроші на ін фірмі за набагато менший.
Михайло
22.06.2018
Приїзав колега з Латвії і треба було поставити пам'ятник за два тижні. Обїздили багато фірм у львові, але вибрали на виставковому на шуварі і домовилися. Роботою задоволений, гарно і відповідально. Всім рекомендую...
Артём
24.03.2018
Три недели назад заказывал памятник, вчера получил на складе Новой почте в г.Одесса. Очень порадовало качество упаковки, всё доехало отлично. Сравнивал цены многих продавцов во Львове, был на нескольких выставках… Однозначно, цена на Шуваре - приемлема. Заказ выполнен в оговоренные сроки, художественные работы на высоком уровне, хорошее отношение к заказчику … Одним словом, таким сотрудничеством остался очень доволен!!!
Анастасія Віталіївна
05.03.2018
Замовила вчора 3 пам'ятника. Скористалась гарними знижками та рекомендаціями Георгія. Дякую за співпрацю.
Василь Степанович
24.02.2018
Ми також сьогодні замовили, бо друзі порадили і залишились досить задоволені. Бачив їх роботи, бо їхали на цвинтар робити заміри то якісно, ніяких потьоків, чітке фото. Приємно, що нетреба завдатків і доступна ціна. Чекаю на виконання. Георгій ввічлива, весела людина. Хороша фірма. Що не підведуть дав зрозуміти.
Софія
24.02.2018
Недавно їздила на Шувар за покупками. Проїзджаючи повз квіткові ряди побачила пам'ятники, вирішила зайти спитатися. Чим була приємно вражена бо і пояснили багато і ціну обгрунтували. Підкупили установкою пам'ятника, бо роблять відповідно так як треба. Сьогодні замовила. :)чекаю...
Люда
23.02.2018
Замовляла пам'ятник на Голосіївське кладовищі,вражена комунікабельністю продавців та їх підходом до людей.Зробили все якісно, гарно і вчасно, дали письмову гарантію. всім рекомендую !!!
Юрій
05.04.2017
Прошу сказати чи працюєте ви у Львівській області (близько 65 км від Львова)? Дякую чекаю відповіді --------- --------Юрій доброго дня, так працюємо за містом, для більш детальнішої інформації просимо звязатися з нами за телефонами вказаними на сайті
Іра
04.04.2017
Замовляли реставрацію, памятника, на янівському кладовищі, асе виконали якісно , вчасно і за помірну ціну Дякуємо Вам
Роман
17.08.2016
Замовляли мармуровий пам'ятник, роботою задоволений, якісно і вчасно. Порадували лояльні ціни та знижки. Рекомендую!

Виробництво та монтаж памятників
9.2 из 10 базується на 2152відгуках наших клієнтів/dd>
Замовляйте гранітні надгробні памятники у нас